Úvodní slovo

podpis

Vítejte na mých webových stránkách, které slouží k propagaci jak mých služeb, tak Osho Zen Tarotu jako takového.

Jak už to v životě bývá, ke kartám jsem se dostala "náhodou". Ovšem záhy jsem rozpoznala, že v té záplavě různých výkladových karet je Osho Zen Tarot pro mne ten pravý. Je mi velmi blízký svou filozofií, hravostí, ale i jasností a přímočarostí, s jakou nastavuje zrcadlo všem, kteří projeví zájem nahlédnout do své duše, do svého chování a svých postojů. Touto cestou bych se s vámi ráda o své znalosti a zkušenosti s Osho Zen Tarotem podělila.

Takže... pojďme si hrát, transcendentální zenová hra může začít... :+)

podpis

Přijetí vlastního stínu

Naše stinné stránky obvykle považujeme za něco nepřijatelného, někdy dokonce životu nebezpečného, a tak věnujeme spoustu energie jejich potlačování a vytěsňování. Ne vždy je ale náš stín nepřítelem, který nám chce zničit vztahy a kariéru. Ve skutečnosti bližší seznámení se a přijetí vlastních stínů nepřináší tolik obávanou destrukci, ale paradoxně je klíčem ke změně a seberealizaci.

Přijměte srdečné pozvání na prožitkovou přednášku, která jednou provždy změní pohled na vaše stínové části. Pomocí karet Osho Zen Tarotu si vysvětlíme základní principy vzniku stínů a blíže se seznámíme s jejich přirozenými zákonitostmi. Ukážeme si nástroje, jak se svými stíny zdravě zacházet a proměnit je tak v průvodce, zprostředkovatele darů a ochránce naší jedinečnosti.

V závěru přednášky bude pro zájemce prostor pro jednoduchý karetní vhled na téma projekce, odmítání a strach být sám sebou.

Osho Zen Tarot je mou vášní už více než deset let. Baví mě skrze něj léčit, hrát si s ním, zkoumat ho a neposlední řadě také o něm vyprávět a interpretovat jej. Srdečně vás zvu na večer strávený v energii „oshovek“.

Kdy: 28. března 2019 od 17:30 hod.
Kde: Čajovna a kavárna Jantar, Břeclav
Cena: 250,- Kč
 Těším se na společně strávený čas, Samandra ♥


 


 

zpět na Úvodní slovo

© 2009 Samandra.cz | Webdesign a realizace: KMa Webdesign | Počet návštěv: | Administrace