Úvodní slovo

podpis

Vítejte na mých webových stránkách, které slouží k propagaci jak mých služeb, tak Osho Zen Tarotu jako takového.

Jak už to v životě bývá, ke kartám jsem se dostala "náhodou". Ovšem záhy jsem rozpoznala, že v té záplavě různých výkladových karet je Osho Zen Tarot pro mne ten pravý. Je mi velmi blízký svou filozofií, hravostí, ale i jasností a přímočarostí, s jakou nastavuje zrcadlo všem, kteří projeví zájem nahlédnout do své duše, do svého chování a svých postojů. Touto cestou bych se s vámi ráda o své znalosti a zkušenosti s Osho Zen Tarotem podělila.

Takže... pojďme si hrát, transcendentální zenová hra může začít... :+)

podpis

Vyhoření vs. Plynutí

 

Vyhoření – kdy jindy jsme mu blíže, když ne před nejkomerčnějšími svátky v roce. Tlak a stres vzrůstá a my věříme, že musíme vyhovět požadavkům doby a společnosti, na úkor vlastní rodiny, svého zdraví, a především osobní integrity.

Jak poznáme, že trpíme vyhořením?
A týká se pocit vyhoření pouze práce?

Zastavme se na chvíli a pojďme se blíže podívat na to, co to vlastně vyhoření je. Pomocí karet Osho Zen Tarotu, které poslouží jako modelové příklady situací ze života, si přiblížíme příčiny vyhoření a budeme si povídat o tom, jak naši osobní vyprahlost a strnulost proměnit v léčivý pohyb a vitální plynutí životem. Karty nám poskytnou určitou mapu, po které se budeme pohybovat krok po kroku vstříc hlubšímu pochopení a svobodě.

Osho Zen Tarot je mou vášní už více než deset let. Baví mě skrze něj léčit, hrát si s ním, zkoumat ho a neposlední řadě také o něm vyprávět a interpretovat jej. Srdečně vás zvu na adventní večer v energii „oshovek“. (Samandra)

V poslední části večera bude pro 20 zájemců možnost si vytáhnout kartu a Samandra nabídne velmi esenciální výklad na tuto kartu. Tedy pro každého z těchto zájemců, přijde i krátká odpověď "na míru" v rámci tohoto tématu.
 

Maximální kapacita přednášky je 40 účastníků.
 
Kdy: 9. prosince 2018 od 17:30 
 
Kde: Divadlo Ornis, Lužánky 
 
Vstupné: 250,- Kč
 
Závazná rezervace na fb události.

zpět na Úvodní slovo

© 2009 Samandra.cz | Webdesign a realizace: KMa Webdesign | Počet návštěv: | Administrace