Odkazy

Odkazy

V této sekci bych se s vámi ráda podělila o (pro mne) užitečné odkazy. Najdete zde kontakty na osoby, které mne po určitou část života provázely na mé cestě poznáním, případně se jedná o mé známé a přátele, u kterých jsem absolvovala nějaký seminář, trénink či nějakou jinou formu osobního rozvoje a které mohu s čistým svědomí doporučit i vám.

Moa Doris Grevenstette je dlouholetou praktikující terapeutkou. zabývá se tělesnými symptomy a nemocemi, které odráží hluboce zakořeněná psychická a citová zranění. Pracuje pomocí rodinných konstelací, šamanské cesty a procesové práce. Je žákyní Michaela Barnetta.

Šárka Volná ve své práci využívá metody hlubinné abreaktivní psychoterapie, SRT, kineziologie, symboliky podvědomí apod. Vytvořila si svou ojedinělou metodu léčby a pomoci. Setrvání v její blízkosti je pro mne dodnes výjimečným zážitkem.

Pavel Nešpůrek vede kurzy UPE - Úvod do práce s energií. Jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit pracovat s vlastním energetickým systémem a projasnit tak své vnímání reality.

Meditační centrum Osho Shangri La, jehož majitelem je Bhagat J. Zeilhoffer, nabízí množství opravdu kvalitních prožitkových seminářů a tréninků.

Michael Barnett je průkopníkem Práce s energií, ze které vyvinul jedinečnou techniku cesty k sebepoznání. Při své práci využívá skupinovou dynamiku, hudbu a tanec, ticho, smích, ale především dynamiku pouhé své přítomnosti.

Ranka Tučková nabízí na svých webových stránkách informace o léčbě, výkladu karet, seminářích a přednáškách o zenových kartách a v neposlední řadě také o svém obchodu s duchovní tématikou v Českých Budějovicích.

Margaria Adéla Urbancová se již řadu let zabývá rodinnými konstelacemi. V současné době poskytuje také individuální konzultace a podporu matek v těhotenství.

Centrum Mandala - kurzy kreslení mandal v Brně a místo, kde provádím individuální výklady a pořádám kurzy Osho Zen Tarotu.

Biorezona - detoxikační centrum v Praze-Klánovicích. Nabízí efektivní a prověřenou detoxikaci pomocí přístrojů Oberon, Bicom, plasmový generátor. Profesionální tým, vstřícné chování, široká nabídka podpůrných prostředků, výživoví poradci.

Osho a aktivní meditace v České republice

Osho.com

Maitrea - inspirace srdcem

Festival zdraví

Letáček.cz


© 2009 Samandra.cz | Webdesign a realizace: KMa Webdesign | Počet návštěv: | Administrace