Nevykládám budoucnost. Vyložit, jak události proběhnou, znamená zbavit člověka možnosti svobodné volby. Ukáži vám, kde se teď nacházíte a nabídnu postupy, jak se cítit ve svém životě svobodněji, plněji a šťastněji. Zda budete mé rady následovat, je vaše svobodná volba. A pokud se svobodně rozhodnete, pak i svobodně měníte svoji budoucnost. Můj čas a má energie je určena těm, kteří se rozhodli změnit něco ve svém životě a potřebují vedení, ne těm, kteří sedí se založenýma rukama a čekají, až jim kartář změnu vyvěští.

Na co si tedy lze vyložit? V podstatě na cokoliv… co se týká vás konkrétně – vztahy, práce, osobní život…Tyto karty jsou výbornou odpovědí na otázku PROČ? Proč se mi opakují některé nepříjemné situace? Proč si nerozumím s rodinou, partnerem, kolegyní z práce? Proč mám tyto zdravotní problémy? Proč nemohu najít partnera/partnerku? Proč mám tyto nepříjemné pocity? Atd.

Pří výkladu používám i karty Esence volně žijících zvířat, které téma doplní a slouží jako podpora při procesu integrace a tranformace. V případě zájmu mohu i esence umíchat k vnitřnímu použití.

Nejčastěji mne lidé kontaktují s dotazy na své vztahy. Pochopitelně umím a mohu popsat vztah dvou lidí, ale je důležité uvědomit si, že změnu či vyřešení problému vždy iniciuje tazatel, ne jeho „parťák“ ve vztahu. Otázky typu proč je někdo takový, co si myslí, nebo proč se chová zrovna tímto způsobem hraničí s manipulací, která nutí tazatele vědět víc, než mu přísluší.

Nejefektivnější je vždy výklad s přímou účastí klienta. Tazatel má možnost být účasten procesu odhalování svého ega a ve většině případů je i svědkem léčivé změny vnímání celé situace.  Další obdobnou možností je výklad karet po telefonu nebo přes skype. Raději si s lidmi povídám, takže po e-mailu vykládám velmi zřídka.

Výklad karet je možné uspořádat i skupinově. Ze své zkušenosti vím, že je velmi inspirativní, když se skupinka lidí, kteří se znají, rozhodnou se sdílet své pocity a strávit příjemné odpoledne v energii zenu.

Pokud vás povídání o kartách zaujalo, přečtěte si také příspěvek Osho Zen Tarot – záblesk magie nebo zrcadlo duše? na blogu Centra Mandala.


Objednat výklad

Visit Us On Facebook