Kurz Osho Zen Tarotu

Přijměte srdečné pozvání na seznamovací kurz s Osho Zen Tarotem. Je určen nejen pro ty, kdo se chtějí blíže seznámit s tímto jedinečným tarotem, ale zejména pro ty, které zajímá hlubší seberozvojová práce a jsou upřímnými hledači pravdy ve svém životě.

Jedná se o cyklus 4 celodenních setkání, na kterých se budeme postupně seznamovat s významy jednotlivých karet, principy a strukturou Osho Zen Tarotu. Ukážeme si několik druhů výkladů, které budeme procvičovat na vašich aktuálních tématech. Smyslem kurzu není jen naučit se správně interpretovat jednotlivé karty ve výkladu, ale zejména získat jedinečný osobní léčivý nástroj pomoci ve chvílích zmatku, strachu a nedůvěry. Výuka je založena na prožitkové práci, nebudou chybět meditace a vzájemné sdílení zkušeností v maximálním počtu 11 účastníků.

Budete potřebovat: balíček karet Osho Zen Tarotu, psací potřeby, otevřené srdce, touhu po sebepoznávání a odhodlání vejít do kontaktu s vlastní pravdou. Budeme pracovat na zemi, proto si vezměte pohodlné oblečení.

Cena kurzu: 4200 Kč (ve dvou splátkách + záloha), nebo jednorázovou platbou ve výši 3 900 Kč.
V ceně je stručný manuál ke kartám, čaj, káva a malé občerstvení.
Přihláška je platná po uhrazení zálohy ve výši 1000,- Kč nebo celé zvýhodněné částky.

Místo setkání:
Energy Centrum Olomouc, Dolní náměstí 16, Olomouc

Čas 9:30 – 18:00 hod. ve dnech:
11. října 2020
8. listopadu 2020
22. listopadu 2020
13. prosince 2020

Přihlášky na e-mail: info@samandra.cz

Visit Us On Facebook