Online kurz Manuál pro život

Online korespondenční kurz, který Ti pomůže proniknout do tajů Osho Zen Tarotu

aneb

Jak si pomoci žít naplno a v radosti

Osho Zen Tarot je především HRA. A proto je i smyslem tohoto kurzu připomenout Ti, jaké to je hrát si, probudit starostmi umořenou fantazii a dovolit si bavit se s těmito překrásnými obrázky.

Obden obdržíš e-mail s informacemi a tipy na praktická cvičení, jejichž pomocí si budeš trénovat schopnost ladit se na energii a významy karet. Na závěr Ti ukáži výklad, pomocí kterého si budeš moci zodpovědět jakoukoliv otázku.

11 lekcí Ti pomůže rozpustit obavy z používání Osho Zen Tarotu, lehce pochopit jednotlivá poselství a získat hravý a efektivní nástroj pro vědomou orientaci ve vnějších situacích i vlastním nitru.

Platba

Platba za tento kurz je naruby. Až projdeš celým kurzem (pokud jím projdeš), rozhodneš se, jakou hodnotu pro Tebe měl a jak vysoký příspěvek mi pošleš. Příspěvek je dobrovolný a pokud Tě můj kurz v ničem neobohatil, tak mi nemusíš posílat nic. Pokud se rozhodneš zaplatit mi, potěší mne částka 300 Kč či víc.

Proč je vstup zdarma?

Abys nebyl/a vystaven/a tlaku platby předem za něco, o čem ještě nevíš, zda se Ti bude líbit. Z kurzu se můžeš kdykoliv odhlásit. Platí se až po konzumaci 😊 Vyzkoušej a uvidíš.

Více informací a přihlášení na www.manualprozivot.cz

Visit Us On Facebook