Reference

Gabriela Radvanovská, Praha

Samandra je úžasná žena a doporučuji všechny její služby, protože jsem měla tu čest je, během téměř deseti let, všechny vyzkoušet – karetní výklad, roční kurz OZT, wellness karetní pobyt i online kurz.
Samandry láskyplné vedení a nadšení vás pohladí, inspiruje a když je potřeba i popostrčí k tomu, abyste více porozuměli sobě a situacím, které prožíváte.
A je úžasné, že nabídka, kterou Samandra nabízí je takto pestrá. Potřebujete poradit? Necháte si vyložit karty. Chcete jít více do hloubky? Využijete možnost online kurzu. Chcete kombinaci? Necháte se hýčkat a rozmazlovat na wellness karetním pobytu, kde také zažijete spoustu AHA momentů.

Samandro, moc děkuji.

Tereza, Zlín

Kurz Osho zen tarotu v Uherském Hradišti pro mě bylo nádherné období života, které mi mnoho dalo. Prožila jsem tady spoustu chvil uvědomění, dojetí, silných emocí, i ztišení, ponoření do svého těla, nalezení pocitu bezpečí, setkání se sebou i s druhými za těmi různými slupkami, a také mnoho uvolňujícího smíchu. V meditacích pod vedením Samandry jsem nalezla cestu, jak se zklidnit, prožít si, jaké to je cítit se v těle dobře a uvolněně, a také jak poznat některé své části, které jsem doposud nedokázala vidět, přijmout… Jak léčit své vnitřní dítě, jak ho opečovat, což je pro mne něco do té doby neznámého, co mi velmi pomáhá každý den v mnoha situacích. Taktéž jsem tu našla nástroj – Osho zen tarot, který mi nesmírně pomáhá, pokud cítím třeba zmatek, strach, smutek, rozpor, když se potřebuji na některé věci podívat z nadhledu, ale hlavně, když potřebuji vidět nějaké upřímné zrcadlo toho, co prožívám. Během kurzu jsme se naučili různé druhy výkladu Osho zen tarotu, mohli jsme si vše zkoušet, interpretovat své výklady, hledat sami v sobě odpovědi, byly to pokaždé takové objevné, leckdy dobrodružné cesty do svého nitra…

Mé největší a srdečné poděkování patří Samandře, protože bez ní by toto všechno nebylo, bez jejího vedení, otevřeného srdce, hloubky, plného kontaktu, humoru, laskavosti, přímosti a otevřenosti. Poznala jsem v ní vzácného průvodce, terapeuta a hlavně člověka, pod jejímž vedením se cítím zcela bezpečně, můžu si dovolit jít až do úplné hloubky, do zranitelnosti, vím, že mě podrží a zároveň, že mě nenechá uniknout, “odletět” někam jinam… Mnohé její vhledy a slova mě stále vedou, provázejí, svítí na cestu.

Také mi moc pomáhají zvířecí esence od Samandry, které mi míchá na míru. Naprosto jsem si je zamilovala, je mi to moc blízké, a je to pro mě obrovská podpora ze zvířecí říše, cítím se více sama sebou a více propojená s těmi svými částmi, které jsem doposud potlačovala, odmítala, a taky se životem. Přestože ne vše je příjemné, veselé, cítím se více spojená se sebou, s emocemi, tělem, trošku více se v sobě orientuju, a to mě drží a pomáhá projít i tím těžkým. Řekla bych, že to vše mi pomáhá na cestě k tomu, abych se přiblížila více sobě, pravdivosti hlavně vůči sobě i druhým.

Kristýna, Frišták

Chci Vám strašně moc poděkovat jak za terapii s Vámi, tak za esence. Cítím, jak se všechno vyvíjí k lepšímu, jak se to uvnitř mně někam posouvá a po dlouhé době cítím zase naději, že to jde správným směrem. Opravdu moc moc děkuji!

Dáša, Praha

Tvůj kurz byl pro mne laskavé a pravdivé nahlédnutí do mne samé. Uvědomění si, jak to mám sama se sebou, co si o sobě nepřipouštím a jak je jednoduché to jenom přijmout. Jen ta mysl mě brání někdy tu pravdu nevidět. V takovém případě sáhnu po kartách a ejhle! Najednou jasno! No a to jsi mě naučila Ty. A to nehovořím o tom s jakou láskou a moudrostí umíš lidem otevírat dvířka k Tarotu. Jo a vždycky jsem se na kurz moc těšila. Nádherná atmosféra! Přímo pohlazení po duši.

Visit Us On Facebook